do biegu głównego (04-08-2019) pozostało:

Biegi główne na dystansach: 15km, maraton

Biegi główne prowadzą po ścieżce rowerowo - biegowej wokół urokliwie położonego jeziora Trzesiecko. Nawierzchnia trasy utwardzona, płaska o charakterze crossowym pozwalająca na szybkie bieganie.

WIĘCEJ →

Aktualności

Szczecinecki weekend biegowy

Sponsorzy

Firma MARCSOFT Marcin Kaszewski powstała z myślą o dostarczaniu Klientom kompleksowych produktów z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych sieci komputerowych jest doświadczonym partnerem w dystrybucji wszelkiego rodzaju oprogramowania na terenie całego kraju. Dla uczestników Szczecineckiego Weekendu Biegowego ufundowała kompleksowe oprogramowania antywirusowe, które zostaną wręczone dla zwycięzców poszczególnych biegów. Dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie.

 

Jak zadbać o najlepsze przygotowanie do startu? Wspólnie z marką Squeezy zapewniamy dostawę paliwa dla uczestników szczecineckiego wyzwania. Zawodnicy zostaną wyposażeni w owocowe żele energetyczne pełne węglowodanów. 100% naturalności, gwarancja działania i pyszny smak czynią cuda. Oprócz dawki żeli, zaopatrzymy biegaczy na trasie w napój energetyczny o smaku pomarańczowym. Squeezy dzięki swojemu najlepszemu izotonikowi zwilży gardło i uzupełni braki w organizmie. Mamy nadzieję, że z tak mocnym zapleczem będziecie w stanie zrobić życiowy rekord!

Poza energią na start przygotowaliśmy także nagrody pełne energtycznych produktów. Opłaca się walczyć o najwyższe laury i zyskać energię na kolejne wyzwania! Ponadto, nawiązaliśmy współpracę także ze szwajcarskim liderem w dziedzinie kompresji – Compressport. Wśród najlepszych sprzętów znajdą się m.in. cenione opaski kompresyjne na łydki, skarpetki techniczne czy też kurtki biegowe. Jak widać, warto wykrzesać z siebie maksimum sił, by na mecie cieszyć się nie tylko z medalu, ale i atrakcyjnych nagród. Szykujcie formę i widzimy się na Szczecineckim Weekendzie Biegowym!

 

Więcej informacji na temat samych marek oraz ofert naszych partnerów znajdziesz na stronie internetowej http://squeezy.com.pl/ oraz http://compressport.pl/.

 

 

Bank Spółdzielczy w Jastrowiu oddział w Szczecinku dołączył do grona naszych sponsorów i wsparł finansowo Szczecinecki Weekend Biegowy. 
Dziękujemy.  

 

ORGANIZATOR

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY